Nakládaný sleď Lykkeberg 1899

Lykkeberg je značka absolutně největší dánské společnosti v oblasti zpracování sleďů Tenax Sild A / S. V lednu 2015 došlo ke sloučení dvou tradičních výrobců nakládaných sleďů Lykkeberg A / S a Tenax Sild A / S. za účelem pokračování více než 100 let zkušeností s produkcí sleďů. A jako vždy s Lykkebergem, pořád děláme to nejlepší – pokaždé!

Dosažení optimální chuti a konzistence vyžaduje zkušenosti, čas a péči – a dobrou spolupráci ve všech fázích řetězce od moře až ke stolu zákazníka.

Absolutní pýchou Lykkeberga je staromódní zralý sleď, protože je to jeden z nejlepších produktů dánské potravinářské kultury. Chuť staromódního vyzrálého sledě je zaoblená a plná. To dává chuťový zážitek, který je zcela unikátní. Textura je měkká a pružná – a přesto s „kousnutím“.

Kromě staromódních zralých sleďů vyrábíme i další produkty a speciality. Máme řadu sezónních produktů a neustále vyvíjíme nové produkty, které dávají milovníkům sleďů nové chutě. Obvykle říkáme, že vyrábíme všechny druhy sleďů – kromě těch špatných!

Profesionální hrdost a láska ke sleďům jsou páteří Lykkebergu. Naším posláním je proto:
Dodáme nejlepší sledě pro milovníky sleďů.

Zobrazuji všechny 2 výsledky