O nás

Koncem roku 2018 byla dokončena stavba uzavřeného intenzivního chovu pstruha duhového, sivena alpského a sivena amerického. V lednu 2019 jsme nasadili a vykulili potěr z vajíček importovaných z Dánska v inkubačních žlabech. Následně tento potěr přesuneme do odchovných žlabů a odtud do odchovných kádí.

Po celou dobu růstu je zajišťována kvalitní voda v systému díky biologickému filtru, mechanickému filtru, ozonizátoru a UV zařízení. Díky možnosti regulace teploty vody a okysličení vody jsou zajištěny optimální podmínky pro růst ryb. Voda v systému nemůže být kontaminována chemikáliemi z polí, ptačím trusem či jinými vnějšími vlivy, jako je tomu u otevřených chovů. Rybám je podávána nejkvalitnější strava dostupná na Evropském trhu. První odchované ryby určené k prodeji očekáváme v druhé polovině roku 2019.

V lednu 2019 jsme spustili webové stránky a e-shop, ve kterém mohou zákazníci objednávat Extra panenský za studena lisovaný olivový olej dovezený ze Sardínie, čerstvé chlazené mořské a sladkovodní ryby dovezené z Dánska, uzené a nakládané ryby a další produkty. Tyto ryby jsou zpočátku dováženy na objednávku, kterou mohou zákazníci vytvořit přes náš e-shop.

Po otevření kamenné prodejny na podzim roku 2019 bude možné veškeré zmiňované produkty zakoupit v naší rybárně. Postupně chceme zákazníkům v této prodejně nabídnout čerstvé ryby z vlastního chovu, čerstvé chlazené mořské a sladkovodní ryby, uzené či nakládané ryby, ochucený olivový olej, extra panenský olivový olej a další vybrané speciality.

Podívejte se jak probíhala stavba

S pozdravem rybář Šupinka.